Fachowy montaż okien i drzwi przez sprawdzoną ekipę montażową.

Okna i drzwi drewniane POZBUD reprezentują najwyższy poziom technnologiczny i są produkowane z dużą dokładnością. Gwarantuje to ich bardzo dobre parametry w zakresie trwałości, energooszczędności, szczelności i wytrzymałości. Aby cieszyć się zaletami naszych okien muszą one jednak zostać prawidłowo zamontowane przez dobrą, sprawdzoną ekipę montażową. Błędy na tym etapie mogą znacznie pogorszyć parametry okien.

 

Zachęcamy inwestorów do korzystania z opcji zamówienia okien i drzwi z usługą montażu.

 

Niezależnie od tego czy okna montowane są w Poznaniu, Katowicach, Krakowie czy Szczecinie możemy wysłać tam doświadczoną ekipę montażową, która osadzi okna zgodnie z zasadami sztuki oraz bez uszkodzeń samej stolarki.

 

Montażyści posiadają wieloletnie doświadczenie w instalacji stolarki, a takie pojęcia jak montaż w warstwie ocieplenia (tzw. ciepły montaż) czy montaż warstwowy nie są obce pracownikom naszych ekip. Zachęcamy do poruszania tematu montażu w salonach naszych przedstawicieli.

 

O dobrych praktykach w montażu w szczególnosci o ciepłym montażu i szczelnym montażu warstwowym możecie przeczytać na blog.pozbud.pl

 

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z naszych dotychczasowych realizacji. Zwracamy uwagę, że w przypadku dużych okien niezbędne jest skorzystanie ze specjalnego sprzętu, który pozwala bezpiecznie osadzić stolarkę.