Kolejny salon markowych okien drewnianych Pozbud już otwarty

Szanowni Państwo,
 
Jest nam miło zakomunikować, że kolejny salon dobrej markowej stolarki drewnianej Pozbud został otwarty w Toruniu. Zostaliśmy zaproszeni na to uroczyste otwarcie podobnie jak media lokalne, w których to realizowana jest wielka promocja fabrycznego salonu okien i drzwi w Toruniu i całym województwie.
 
Można przypuszczać, że branża stolarki drewnianej wychodzi z cienia i poprzez wiele różnych działań, które już mają miejsce i tych nowych które mają nastąpić wkrótce. Widać, że branża stolarki drewnianej odzyskuje swoje należne miejsce - awangardy polskiej stolarki.
 
 
Salon, który mieliśmy okazję zobaczyć i ocenić - doskonale wpisuje się w takie właśnie działania, gdyż dobrą stolarkę za dobrą cenę sprzedaję się również w dobrych miejscach, a nie tylko w ezpośrednim kontakcie z Klientem „na budowie", czy w przypadkowych nie zawsze dobrze wyglądających pawilonach.
 
Salony stolarki, odgrywają ważną rolę i nie mogą przypominać warsztatu z częściami zamiennymi, przekrojami i innymi dziwnymi akcesoriami. Stolarkę kupuje się dzięki jej estetyce, marce, funkcji, dobremu wrażeniu i ludziom a raczej ekspertom stolarki, nie wspominając o montażystach oczywiście, ale to już kwestia na inną dyskusję.
 
 
Strona techniczna okien, drzwi czy rolet jest ważna, bardzo ważna, ale nie można tylko parametrami epatować Klientów, nikt nie jest w stanie tego wszystkiego zrozumieć, a zrozumieć znaczy uwierzyć. Stawiamy więc tezę, że za dwa lata tego typu salony, jak ten świeżo otwarty w Toruniu będą standardem, ale tylko dla segmentu Premium.
 
Nic dziwnego, gdyż faktycznie kiedy sprzedaż opieramy tylko na cenie, nie ma potrzeby nawet posiadać biura, nic nie potrzeba, tylko trzeba mieć „najniższą cenę", ilu takich producentów i salonów przetrwa to już inna sprawa.
 
Nie zmienimy tych przyzwyczajeń czy raczej „strategii" i nie powinniśmy się temu dziwić. Segmentacja i profesjonalizacja rynku następuje szybko, zostaną tylko ci najtańsi i najlepsi, od Państwa zależy w którym segmencie zostaniecie, wierzymy, że w dobrym.