Największy fabryczny salon okien i drzwi w Wielkopolsce

W Słonawach k. Obornik został niedawno otwarty nowy salon fabryczny prezentujący okna i drzwi drewniane i drewniano-aluminiowe POZBUD.

OKNA Z DREWNA I ALUMINIUM

Można w nim obejrzeć i wypróbować m.in. okna drewniane energooszczedne i pasywne, drewniane z warstwą aluminium po zewnętrznej stronie oraz okna aluminiowe. Część ekspozycji zajmują duże przeszklenia, w tym okno podnoszono-przesuwne posiadające przeszklony narożnik. W tym rozwiązaniu szyby łączą się w narożniku bez obecności pionowego słupka ramy. 

DRZWI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

W salonie prezentujemy również drzwi drewniane z kilku rodzajów drewna, w tym dębowe, sosnowe i meranti, oraz w wielu wybarwieniach i wzorach ułożenia usłojenia z naturalnych fornirów.

Wśród eksponatów znajdziemy nowoczesne drzwi wejściowe do domu, drewniane i drewniano-aluminiowe. Są też wersje drzwi szczególnie reprezentacyjnych, dwuskrzydłowych, z ozdobnym szkłem i dodatkowymi rzeźbieniami.

Duże zainteresowanie wzbudza okno balkonowe o wysokości 3 m skonstruowane w oparciu o specjalne zawiasy wytrzymujące duże obciążenia - część otwierana okna (skrzydło) może ważyć nawet 300kg.

Jako producent okien i drzwi drewnianych będziemy uzupełniać kolekcję eksponatów w salonie o nasze najnowsze produkty.

DREWNIANE PODŁOGI

Na etapie wykańczania domu warto połaczyc wybór drzwi z doborem podłogi drewnianej. W salonie prezentujemy kolekcję podłóg EverHome dostępnych jako podłogi lakierowane i olejowane w kilku klasach wyglądu oraz wielu ciekawych wybarwieniach.

MIŁA I PROFESJONALNA OBSŁUGA

W salonie możecie liczyć na fachową obsługę i wstępną wycenę. Nasi pracownicy zajmą się przygotowaniem oferty oraz zadbają o terminową realizację i fachowy montaż okien i drzwi na budowie.

ZWIEDZANIE FABRYKI

Na miejscu jest też niepowtarzalna możliwość zobaczenia hal produkcyjnych i poznania procesu konstruowania Państwa okien i drzwi.

Zapraszamy!

Słonawy 33 B, 66-400 Oborniki