Nowa kolekcja drzwi zewnętrznych z drewna POZBUD 2018 Standard.

Nowa kolekcja drzwi POZBUD 2018 Standard to kilkadziesiąt modeli drewnianych drzwi zewnętrznych zoptymalizowanych pod kątem parametrów technicznych i cen, które zaczynają się od 3753 zł netto* za elegancki i ponadczasowy model Classic 4.

 

Są to modele nowoczesne POZBUD Modern - o konstrukcj ramowo-płytowej oraz modele klasyczne POZBUD Classic – o konstrukcji ramiakowej.

 

 • Drzwi linii Modern o budowie ramowo-płytowej mają ramę o grubość 88mm, która jest wykonana z drewna dębowego i częściowo z LVL tj. materiału przypominającego gęstą sklejkę. Składa się on z wielu warstw fornirów drewnianych o niskiej wilgotności, ułożonych naprzemiennie i połączonych klejem melaminowym. Uzupełniony przez nas stalowym profilem w kształcie litery U, zapewnia drzwiom wejściowym większą stabilność i wytrzymałość.

  Drzwi wejściowe dodatkowo obłożone są z obu stron sklejką zawierającą warstwy folii aluminiowej. To poprawia izolację termiczną i zwiększa odporność na wilgoć. Wypełnieniem drzwi jest spieniony poliuretan, bardzo dobrze izolujący termicznie i akustycznie oraz wybrany pakiet szybowy.

  Całość przykryta jest obłogiem dębowym o grubości 1,5 mm dostępnym w wielu wybarwieniach.

  Przykładowa cena drzwi drewnianych:
  model MODERN 6A z przeszkleniem centralnym otoczonym ozdobnym panelem ze stali nierdzewnej – 5185 zł netto* / 6377 zł brutto

 

 • Rama drzwi linii Classic o budowie ramiakowej również ma grubość 88mm i podobnie jak w drzwiach Modern jest wykonana z drewna dębowego i LVL. Tutaj również wypełnieniem drzwi jest spieniony poliuretan o bardzo dobrej izolacji akustycznej i termicznej.

  Są one obłożone jednak z obu stron, grubą, 6mm warstwą naturalnego obłogu dębowego, dostępnego zarówno w naturalnym kolorze jak i wielu wybarwieniach.

  Drzwi pokryte są lakierami firmy ADLER, nakładanymi elekrostatycznie w technologii czterowarstwowej, co gwarantuje trwałą, jednolitą i gładką powierzchnię.

  Przykładowa cena drzwi drewnianych:
  model Classic 7 bez przeszklenia i z klasycznym podziałem płycin – 4531 zł netto* / 5573 zł brutto

 

 

Niezależnie od wybranego stylu dostępne są wzory drzwi pełnych i z przeszkleniami, przeszklone dostawki boczne i górne oraz modele z elementami ozdobnym ze stali nierdzewnej.

 

Szeroka paleta wybarwień pozwala dobrać drzwi do koloru elewacji i stolarki okiennej.

 

Ofertę uzupełnia wiele dostępnych modeli pochwytów i klamek oraz bezpieczne i nowoczesne zamki, również w technologii cyfrowej.

 

Zapraszamy do zapoznania sie z pełną ofertą i cenami drzwi kolekcji POZBUD 2018 Standard.

 

* ceny aktualne, stan na lipiec 2018, ceny mogą ulec zmianie.