Nowości POZBUD na targach - podsumowanie.

Targi Budma to dla nas tradycyjnie już miejsce, gdzie możemy pochwalić się nowościami w ofercie POZBUD oraz produktami, które uważamy za szczególnie interesujące. W tym roku nie zabrakło nowości. 

 • Pokazaliśmy bardzo ciekawe okna aluminiowe, które mają wąskie ramy oraz ciekawe szprosy. Dzięki temu okna przypominają industrialne okna stalowe, stosowane w fabrykach. Są idealnym wyborem do budynków mieszkalnych o charakterze przemysłowym, loftów czy biurowców utrzymanych w klasycznym charakterze. Okna mają wkładkę termiczną, ciepły wkład szybowy i mogą być konstruowane w naprawdę dużych rozmiarach.
   
 • Kolejna nowość to aluminiowe drzwi wejściowe do domów jednorodzinnych. Ich zewnętrzne powierzchnie aluminiowe można wykończyć w dowolnym kolorze i z dowolnym układem szyb. Wewnątrz drzwi wypełnione są materiałem izolacyjnym, który powoduje, że mogą osiągnąć wskaźnik Ud = 0,8 w/m2K. Zapewniają również bardzo dobre wyciszenie oraz są wyposażone w zawiasy rolkowe lub ukryte i zamki 3-punktowe standardowe lub samoryglujące.
   
 • Dużym zainteresowaniem cieszyły się okna drewniane (pasywne) oraz drewniano-aluminiowe z ciekawym, nowoczesnym profilem drewnianym od wewnątrz. Wykonane z drewna dębowego, pokrytego olejem, który wydobywa piękno usłojenia i sprawia, że drewno pozostaje naturalne w dotyku.
   
 • Wielkie wrażenie robiło okno balkonowe POWER HINGE,  które dzięki specjalnym zawiasom utrzymującym cieżar do 300kg może mieć maksymalną wysokość 3 metrów i szerokość 1,6 m.
   
 • Zwiędzający mogli też poznać jak efektowne i przyjemne w używaniu są okna tarasowe, idealne do dużych przeszkleń. Były zatem zarówno okna składano-przesuwne jak i bardzo wygodne podnośno-przesuwne, z wyjątkowym łączeniem szyb w narożniku bez słupka pionowego.
   

Jeśli jesteście zainteresowani jednym z prezentowanych rozwiązań zapraszamy do kontaktu przez formularz, wizyty w naszym salonie firmowym w Wysogotowie pod Poznaniem lub u jednego z naszych dystrybutorów.