Nowy salon drzwi w Chicago. Drzwi wejściowe i wewnętrzne POZBUD w nowoczesnej oprawie.

W Chicago kończymy urządzanie nowego salonu wystawienniczego, w którym prezentujemy nasze drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne.

Nasze drzwi drewniane cieszą się bardzo dużym uznaniem również na tamtym rynku, gdzie zwykle dominują drzwi produkcji rzemieślniczej. Tak zaawansowana technologia produkcji, w szczególności konstrukcji i lakierowania drzwi, nie jest często spotykana w USA.

Warto wspomnieć, że na tamtym rynku drzwi mają trochę inną konstrukcję oraz stosowane są tam inne okucia i zamki. Chyba w tym ostatnim przypadku widać największą różnicę w stusunku do rynku polskiego. U nas widać chęć mocnego zabezpieczania drzwi przed potencjalnym atakiem włamywaczy. Tam ani zamki, ani okucia nie mają na celu zbyt długo opierać się atakom. Drzwi mają za to bardzo ładnie wyglądać i być funkcjonalne.

Tym razem drzwi prezentujemy we wnętrzach o surowym, bardziej industrialnym charakterze. Zarówno te klasyczne, bardzo ozdobne modele jak i proste, o nowoczesnych kształtach, mają tam dobrą oprawę.