Okna drewniane POZBUD na targach Budma 2017

Jak co roku prezentujemy na targach BUDMA 2017 nasze okna i drzwi drewniane. W tym roku zdecydowaliśmy się na wybranie najbardziej ciekawych produktów w szczególnie atrakcyjnej formie.

Większość eksponatów była wykonana z dębu olejowanego, który cieszy się dużym uznaniem klientów, bo zapewnia bardzo naturalną kolorystykę i miłą w dotyku powierzchnię z widocznym usłojeniem drewna.

Na stoisku znalazły się:

1. Okno tarasowe z przeszklonym narożnikiem gdzie nie ma pionowego słupka a szyby łaczą się ze sobą bezpośrednio (tzw. Glass Corner). Zapewnia to ciekawy efekt wizualny - widok na zewnątrz jest niemal niezakłócony. Dodatkowo z zewnątrz dodaje to elewacji lekkości wizualnej.

Więcej o oknach tarasowych

 

2. Drzwi wejściowe drewniano-aluminiowe z elektronicznym zamkiem i czytnikiem linii papilarnych. Konstrukcja z drewna dębowego przykryta jest po zewnętrznej stronie profilem aluminiowym, który chroni drewno przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

Zobacz przykładowe modele drzwi zewnętrznych

 

3. Bardzo wysokie drzwi wewnętrzne wykonane z drewna i wykończone na dwa różne sposoby. Białe klasyczne lakierowane wielowarstwowo z kolekcji Westminster oraz w prostym, nowoczesnym kształcie, z drewna egzotycznego wybarwionego na ciemny kolor. Te drugie posidały ciekawy system zawiasów, który powoduje, że do otwarcia jest potrzebna mniejsza przestrzeń. Część skrzydła po otwarciu znajduje się po drugiej stronie otworu drzwiowego  - oś obrotu nie jest na bocznej krawędzi drzwi, a jest nieco przesunieta ku środkowi (mechanizm podobny do drzwi obrotowych).

Drewniane drzwi wewnętrzne POZBUD

 

4. Okno drewniane, dębowe o szkleniu strukturalnym. W tym wypadku szkło przykrywa z zewnątrz drewnianą ramę tworząc jednolitą, równą powierzchnię szkłą bez zaznaczonej ramy okiennej.

Różne rodzaje okien POZBUD