Pozbud laureatem nagrody VIP Innowacyjna Stolarka 2012

Prestiżowe nagrody dla najbardziej innowacyjnych produktów branży stolarki otworowej zostały przyznane. Na Gali w hotelu Westin, która odbyła się 25 maja, nagrody odebrali przedstawiciele najlepszych producentów stolarki oraz najlepszych salonów stolarki.

VIP Innowacyjna Stolarka 2012 to piąta edycja programu VIP Najlepsze Okna i Drzwi, będącego autorską inicjatywą konsumenckiego portalu Infookno.pl. O tym jaką rolę odgrywa stolarka otworowa w polskim przemyśle świadczy fakt, że honorowy patronat nad programem objęło Ministerstwo Gospodarki. Podczas Gali wręczono także nagrody III edycji Programu VIP – Najlepsze Salony Stolarki.
 
 
 
-To jest program nastawiony na konsumenta. Weryfikujemy producentów dostawców i salony, pokazujemy konsumentowi, że jest z czego wybrać. Wskazujemy na czym polegają różnice i co jest naprawdę ważne przy wyborze stolarki. – mówi Grzegorz Cendrowski, organizator Programu VIP
 
Tegoroczna edycja w odróżnieniu od poprzednich skupiła się na innowacyjności i nowych rozwiązaniach w zakresie technologii.
 
-Wcześniejsze edycje były przeglądem najlepszych energooszczędnych rozwiązań produktowych w różnych kategoriach. Teraz postanowiliśmy nagrodzić innowatorów, firmy, które wprowadzają autorskie rozwiązania, będące efektem badań i patentów – tłumaczył Sylweriusz Dmochowski, wiceprezes Infookno.pl.
 
 
Na Gali przyznano również nagrody salonom stolarki, które wybrano w oparciu o zobiektywizowane kryteria oraz badania przy pomocy metody Mystery shopping. Laureatami wyróżnienia zostały firmy, które zapewniają najlepszą obsługę klienta, w tym salon fabryczny POZBUD T&R.
 
Program VIP Innowacyjna Stolarka 2012 okazał się olbrzymim sukcesem.
 
-Jesteśmy bardzo zadowoleni, to jest spełnienie naszych oczekiwań, podsumowanie pięcioletniej, trudnej drogi. Dziś polska stolarka jest stolarką przyszłościową, ponieważ jest innowacyjna, energooszczędna i proeksportowa. Polscy producenci są bardzo mobilni, dostosowują się do zmieniających się warunków i stają się tuzami w tej branży w Europie, i na świecie – podsumował Grzegorz Cendrowski, organizator Programu VIP.
 
Źródło: Infookno.pl