POZBUD na międzynarodowej wystawie

EUROPEJSKA GIEŁDA INFORMACJI RENOWACYJNEJ z firmą Pozbud T&R SA jako wystawcą.
Europejska Giełda Informacji Renowacyjnej na stałe wpisała się do kalendarza cyklicznych imprez branżowych, od 12 lat z powodzeniem łącząc formułę targów i konferencji edukacyjno-szkoleniowej. To forum, na którym goście z Polski i Europy mogą wymienić swoje poglądy oraz zapoznać się z problematyką prac renowacyjnych charakterystyczną dla danego regionu lub państwa, a także poznać najnowsze technologie i materiały znajdujące zastosowanie w tym  segmencie rynku.

pozbud 1

EGIR jest swoistym pomostem łączącym „stare z nowym” – łączącym świat zabytków ze światem najnowocześniejszych technologii wykorzystywanych w dziele ratowania i przywracania świetności odchodzącemu pięknu. Obecna edycja zgromadzi specjalistów branży budowlano-konserwatorskiej z całej Polski; miejskich i wojewódzkich konserwatorów zabytków, przedstawicieli firm wykonawczych, biur projektowych, producentów, architektów. Wydarzenie to dotyczyło w szczególności:

a) prezentacji nowoczesnych materiałów i technologii w renowacji budownictwa i aranżacji fasad
b) granic kreacji architektonicznej w obiektach zabytkowych
c) wykonania i planowania działań renowacyjnych w przestrzeni miejskiej między innymi Poznania, Krakowa, Warszawy i Szczecina.

pozbud 3_1

Charakterystycznym elementem programu Giełdy, jes konkurs Renowator – dla laureatów wyłonionych spośród firm-uczestników, przyznawane jest wyróżnienie w dwóch kategoriach: „Za szczególne osiągnięcia w renowacji stref historycznych” i „Za wysoki stopień przydatności do prac renowacyjnych”. Coroczna Giełda jest jedną z najbardziej prestiżowych imprez branży renowacji w kraju i cieszy się ogromnym zainteresowaniem oraz bardzo dużą frekwencją.

Firma Pozbud T&R SA wzięła udział w tej prestiżowej imprezie, gdyż jako jako wiodący producent stolarki  drewnianej  chciała zaprezentować swoje produkty w zakresie okien renowacyjnych, zabytkowych i ozdobnych. Jakby niebyło jest to impreza o skali międzynarodowej, więc o dobry kontakt też jest znacznie łatwiej.
Pozbud zaprezentował się  szerokiemu  gronu architektów i konserwatorów zabytków z całej Polski co na pewno zaprocentuje na przyszłość. Dzięki EGIR 2013 Firma POZBUD T&R S.A. znalazła się w wąskim i  prestiżowym gronie firm biorących aktywny udział w procesie  konserwacji i renowacji zabytków.

pozbud 2

Źródło: http://www.stolarkavip.pl