Wprowadzamy nowe powłoki lakiernicze dla naszych okien.

Zawsze słynęliśmy w wdrażania najnowocześniejszych metod produkcyjnych dla naszych wyrobów. Liczne inwestycje w najnowsze na rynku linie obróbcze czy wprowadzenie elektrostatycznej aplikacji lakierów lub automatyzacja montażu okuć, są przykładami nieustannego dążenia do najwyższej jakości na rynku.  

Wychodząc po raz kolejny na przeciw potrzebom naszego klienta wprowadzamy zupełnie nowe powłoki lakiernicze. W kooperacji z firmą Adler powstał indywidualnie dopasowany do naszych potrzeb system Pozbud Aquawood Dynflow ®, który zapewnia niespotykana dotąd jakość i wytrzymałość. 

Poprzez wieloetapowy proces nakładania kolejnych warstw, drewno jest w odpowiedni sposób zabezpieczane przed wszelkimi czynnikami, które mogły by niekorzystnie wpływać na jego wytrzymałość. Aquawood ponadto gwarantuje przy tym najlepszy na rynku efekt wizualny charakteryzujący się klarownością i matowym naturalnym efektem pokazującym drewno w najbardziej naturalnej formie.

W tej chwili wszystkie produkowane wyroby są zabezpieczane nowymi powłokami. O szczegóły pytajcie Państwo naszych przedstawicieli.