Zamów okna drewniane lub drewniano-aluminiowe do 5. maja.

Zapraszamy Was do zakupu okien i drzwi zewnętrznych w ramach wiosennej promocji POZBUD. 

Przy złożeniu zamówienia na komplet okien do całego domu zakupicie je 33% taniej - przyznajemy taki rabat jeśli zamówicie jednocześnie wszystkie okna do domu.

Promocją są objęte również drzwi zewnętrzne drewniane i drewniano-aluminiowe zamawiane razem z oknami. Możecie zatem zakupić całą zewnętrzną stolarkę do domu w świetnej cenie - a zaoszczędzone pieniądze wydać np. na rekuperator lub inne rozwiązania ograniczające zużycie energii do ogrzewania i chłodzenia.

Oprócz wymiernych korzyści finansowych zyskujecie również pewność, że wszystkie okna w domu będą miały jednolity wygląd i równie wysoką jakość. Zostaną zamontowane przez jedną, wykwalifikowaną ekipę montażową, a ich ewentualny serwis czy konserwacja również przebiegają sprawniej i są tańsze.

Rabat obowiązuje niezależnie od wielkości domu, również w przypadku domów remontowanych.

Promocja trwa do 5. maja - rabat obowiązuje na wszystkie zamówienia spełniające kryterium, złożone i zaliczkowane w tym terminie. Zamówienie może być zrealizowane do końca 2017 roku, zatem nawet jeśli planujesz montaż dopiero jesienią warto skorzystać z promocji już teraz. Tak wysokie rabaty bywają tylko raz w roku.

Znajdź najbliższy salon partnerski.

Możesz również odwiedzić jeden z naszych salonów firmowych aby porozmawiać z doradcą lub zamówić wycenę przez internet.

Zapraszamy!