Kierowca wózka widłowego

Poszukujemy kierowcy wózka widłowego do pracy przy produkcji okien i drzwi z drewna i aluminium marki POZBUD

Stanowisko:
Operator wózka widłowego

Miejsce pracy:
Nowoczesna fabryka firmy POZBUD T&R S.A. k. Obornik (miejscowość: Słonawy).

Zakres obowiązków:

Praca przy produkcji okien i drzwi. Kierowanie wózkiem widłowym na potrzeby załadunku, rozładunku, transportu towarów na terenie zakładów produkcyjnych w Słonawach.

Wymagania:

1. Dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywanie pracy.
2. Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

1. Pracę w firmie o silnej pozycji na rynku i międzynarodowym zasięgu działania.
2. Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.
4. Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, wyślij CV na adres praca@pozbud.pl lub odwiedź nas w fabryce.
Czekamy na Twoje zgłoszenie!

POZBUD T&R S.A. jest jednym z największych w Polsce producentów okien i drzwi drewnianych, drewniano-aluminiowych i aluminiowych. Posiadamy bardzo nowoczesne zakłady produkcyjne w Słonawach pod Obornikami Wlkp. i pod Toruniem. Okna i drzwi sprzedajemy w Polsce oraz Europie i USA. Skupiamy się na zapewnieniu wysokiej jakości produktów i satysfakcji klienta. Na nasze produkty udzielamy nawet 30 lat gwarancji. Dołącz do nas.