Kierownik Działu Jakości

W związku z dynamicznym rozwojem firmy POZBUD T&R  S.A., lidera w produkcji stolarki otworowej, zatrudnimy do Działu Produkcji Okien i Drzwi

Kierownika Działu Jakości
Miejsce pracy: Słonawy (Oborniki, woj. wielkopolskie)

  • Opis stanowiska:
    - zarządzanie Działem Jakości w zakładzie produkcyjnym i nadzór nad pracą
       podległego personelu;
    - tworzenie polityki jakościowej firmy;
    - raportowanie o wadach występujących w produktach;
    - czynne uczestnictwo w kwalifikowaniu dostawców we współpracy z innymi
       działami;
    - zarządzanie reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
    - prowadzenie polityki jakościowej wśród pracowników;
    - prezentacje na temat powstawania wad i kosztów z nimi związanymi;
    - przeprowadzanie szkoleń pracowników produkcji w zakresie jakości.

  • Wymagania:
    - kreatywność i zdolność do twórczych działań;
    - analityczne myślenie i samodzielność w działaniu;
    - dobra organizacja pracy;
    - praktyczna znajomość narzędzi zapewnienia jakości;
    - odpowiedzialność;
    - mile widziana wiedza techniczna z zakresu konstrukcji stolarki budowlanej
       i/lub technologii obróbki drewna.

  • Oferujemy:
    - umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin, w dynamicznie rozwijającej się firmie; |
    - narzędzia niezbędne do pracy

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV ze zdjęciem oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych na adres: krzysztof.laskowski@pozbud.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie!