Kierownik działu obsługi serwisowej i gwarancyjnej

Poszukujemy osoby do kierowania obsługą serwisową i gwarancyjną klientów POZBUD w okresie gwarancji i po upływie okresu gwarancji.

Stanowisko:
Kierownik działu obsługi serwisowej i gwarancyjnej.

Miejsce pracy:
Nowy salon firmy POZBUD T&R S.A., przy fabryce okien i drzwi k. Obornik Wlkp. (miejscowość: Słonawy).

Zakres obowiązków:

  1. Planowanie i koordynacja działań serwisantów, w tym również umawianie wizyt serwisowych u klientów.

  2. Planowanie działań produkcyjnych niezbędnych do realizacji zadań działu.

  3. Rozpatrywanie wniosków gwarancyjnych.

  4. Obsługa części zgłoszeń telefonicznych i mailowych dotyczących usług serwisowych, przeglądów i napraw stolarki.

  5. Planowanie i umawianie przeglądów gwarancyjnych z klientami

Wymagania:

  1. Min. średnie wykształcenie techniczne w zakresie technologii drewna.

  2. Znajomość obsługi programów pakietu Office (Word, Excell, PowerPoint) lub alternatywnych.

  3. Dobre umiejętności komunikacyjne.

  4. Dokładność w wykonywaniu obowiązków zawodowych.

  5. Mile widziane doświadczenie w dziale serwisu, reklamacji lub w obsłudze klienta.

Oferujemy:

  1. Ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku i międzynarodowym zasięgu działania.

  2. Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

  3. Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, wyślij CV ze zdjęciem oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych na adres: praca@pozbud.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

POZBUD T&R S.A. jest jednym z największych w Polsce producentów okien i drzwi drewnianych, drewniano-aluminiowych i aluminiowych. Posiadamy bardzo nowoczesne zakłady produkcyjne w Słonawach pod Obornikami i pod Toruniem. Okna i drzwi sprzedajemy w Polsce oraz Europie i USA. Skupiamy się na zapewnieniu wysokiej jakości produktów i satysfakcji klienta. Na nasze produkty udzielamy nawet 30 lat gwarancji. Dołącz do nas!