Kontroler Jakości

W związku z dynamicznym rozwojem firmy POZBUD T&R  S.A., lidera w produkcji stolarki otworowej, zatrudnimy do Działu Produkcji Okien i Drzwi

Kontrolera Jakości
Miejsce pracy: Słonawy (Oborniki, woj. wielkopolskie)

  • Opis stanowiska:
    - czynne uczestnictwo w realizowaniu polityki jakościowej firmy;
    - kontrola jakości wyrobu gotowego przed spakowaniem;
    - prowadzenie dokumentacji jakościowej;
    - typowanie produktów do badań bieżących;
    - tworzenie dokumentacji zdjęciowej wyrobów przed zapakowaniem;
    - zbieranie danych o wadliwości wyrobów do dalszych analiz;
    - obsługa przyrządów pomiarowych.

  • Wymagania:
    - doświadczenie w kontrolowaniu jakości;
    - analityczne myślenie i samodzielność w działaniu;
    - dobra organizacja pracy;
    - spostrzegawczość  i stanowczość w działaniach;
    - mile widziana wiedza techniczna z zakresu konstrukcji stolarki budowlanej i/lub
       technologii obróbki drewna.

  • Oferujemy:
    - umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin, w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    - narzędzia niezbędne do pracy

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV ze zdjęciem oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych na adres: krzysztof.laskowski@pozbud.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie!