Lakiernik

Poszukujemy lakiernika do pracy przy produkcji okien i drzwi z drewna i aluminium marki POZBUD

Stanowisko: Lakiernik

Miejsce pracy: Nowoczesna fabryka firmy POZBUD T&R S.A.k. Obornik (miejscowość: Słonawy).

Zakres obowiązków: Praca przy produkcji okien i drzwi na etapie lakierowania. Dbanie o właściwe nanoszenie powłok lakierniczych. Dokładne malowanie elementów okiennych i drzwiowych.

Wymagania:

1. Dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy.

2. Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

1. Pracę w firmie o silnej pozycji na rynku i międzynarodowym zasięgu działania.

2. Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

3. Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, wyślij CV na praca@pozbud.pl lub odwiedź nas w fabryce. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

POZBUD T&R S.A. jest jednym z największych w Polsce producentów okien i drzwi drewnianych, drewniano-aluminiowych i aluminiowych. Posiadamy bardzo nowoczesne zakłady produkcyjne w Słonawach pod Obornikami Wlkp. i pod Toruniem. Okna i drzwi sprzedajemy w Polsce oraz Europie i USA. Skupiamy się na zapewnieniu wysokiej jakości produktów i satysfakcji klienta. Na nasze produkty udzielamy nawet 30 lat gwarancji. Dołącz do nas.