Osoba do obsługi recepcji

Poszukujemy osoby do recepcji i obsługi klientów w nowym salonie wystawienniczym firmy POZBUD T&R S.A., przy fabryce okien i drzwi k. Obornik Wlkp. (miejscowość: Słonawy).

Zakres obowiązków:

1. Obsługa telefoniczna i mailowa klientów indywidualnych i firm współpracujących.

2. Kontakty bezpośrednie z klientami firmy na terenie salonu.

3. Obsługa biura i korespondencji.

Wymagania:

  1. Min. średnie wykształcenie.

  2. Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację. Znajomość j. niemieckiego będzie dużym atutem.

  3. Znajomość obsługi programów pakietu Office (Word, Excell, PowerPoint) lub alternatywnych.

  4. Dobre umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja.

Oferujemy:

  1. Ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku i międzynarodowym zasięgu działania.

  2. Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

  3. Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, wyślij CV ze zdjęciem oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych na adres: praca@pozbud.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

POZBUD T&R S.A. jest jednym z największych w Polsce producentów okien i drzwi drewnianych, drewniano-aluminiowych i aluminiowych. Posiadamy bardzo nowoczesne zakłady produkcyjne w Słonawach pod Obornikami Wlkp. i pod Toruniem. Okna i drzwi sprzedajemy w Polsce oraz Europie i USA. Skupiamy się na zapewnieniu wysokiej jakości produktów i satysfakcji klienta. Dołącz do nas.