Serwisant

 W związku z dynamicznym rozwojem firmy POZBUD T&R  S.A., lidera w produkcji stolarki otworowej, zatrudnimy do Działu Produkcji Okien i Drzwi

Serwisantów
Miejsce pracy: Słonawy (Oborniki, woj. wielkopolskie)

  • Opis stanowiska:
    - naprawa, regulacja oraz konserwacja okien i drzwi,
    - utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
    - serwis reklamacyjny oraz pogwarancyjny stolarki okiennej i drzwiowej,
    - naprawa uszkodzeń.

  • Wymagania:
    - znajomość regulacji okien i drzwi,
    - umiejętność montażu stolarki otworowej oraz silikonowania,
    - umiejętność zaprawiania wad i naprawy uszkodzeń,
    - dobra organizacja pracy i zdolności analityczne,
    - dokładność i pozytywne nastawienie,
    - prawo jazdy kategorii B.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV ze zdjęciem oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych na adres: krzysztof.laskowski@pozbud.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.