Specjalista ds. sprzedaży - handlowiec / opiekun klienta

Poszukujemy Specjalisty/ki ds. sprzedaży czyli osoby prowadzącej działania handlowe oraz sprawującej opiekę nad klientem od pierwszego kontaktu do całkowitej realizacji zlecenia.

Stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży - handlowiec

Miejsce pracy:
- Salon firmowy POZBUD w Wysogotowie pod Poznaniem,

Zakres obowiązków:

  1. Aktywne pozyskiwanie klientów.

  2. Obsługa kontaktów telefonicznych i mailowych od klientów, dotyczących oferty i usług POZBUD.

  3. Wsparcie w obsłudze bezpośredniej klientów w nowym, fabrycznym salonie wystawienniczym w Słonawach k. Obornik.

  4. Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży i realizacji zamówień dot. stolarki POZBUD.

Wymagania:

  1. Min. średnie wykształcenie.

  2. Znajomość obsługi programów pakietu Office (Word, Excell, PowerPoint) lub alternatywnych.

  3. Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta.

  4. Dobre umiejętności komunikacyjne.

  5. Dokładność w wykonywaniu obowiązków zawodowych.

  6. Znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym.

  7. Znajomość branży stolarki drewnianej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  1. Ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku i międzynarodowym zasięgu działania.

  2. Możliwość sprzedaż produktów wysokiej jakości, w miejscu nastawionym na realizację potrzeb klientów.

  3. Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

  4. Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, wyślij CV ze zdjęciem oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych na adres: praca@pozbud.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

POZBUD T&R S.A. jest jednym z największych w Polsce producentów okien i drzwi drewnianych, drewniano-aluminiowych i aluminiowych. Posiadamy bardzo nowoczesne zakłady produkcyjne w Słonawach pod Obornikami Wlkp. i pod Toruniem. Okna i drzwi sprzedajemy w Polsce oraz Europie i USA. Skupiamy się na zapewnieniu wysokiej jakości produktów i satysfakcji klienta. Na nasze produkty udzielamy nawet 30 lat gwarancji. Dołącz do nas.