Stolarz i pomocnik stolarza

(ogłoszenie z 15.05.2018)
Poszukujemy osób na stanowiska Stolarzy i Pomocników stolarza

Miejsce pracy:
Nowoczesna fabryka firmy POZBUD T&R S.A. w Słonawach k. Obornik (Słonawy 33).

Zakres obowiązków:

Praca przy produkcji okien i drzwi drewnianych i drewniano-aluminowych, na różnych etapach produkcji.

Wymagania:

  1. Doświadczenie w pracy w stolarstwie oraz chęć i determinacja do rozwoju w tym kierunku.

  2. Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków zawodowych.

  3. Komunikatywność.

Oferujemy:

  1. Stabilną i ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku i międzynarodowym zasięgu działania.

  2. Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

  3. Miłą atmosferę pracy, szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli chcesz zyskać stabilne zatrudnienie w firmie z długoletnimi tradycjami, która godnie i odpowiedzialnie traktuje pracowników, zdobyć cenne doświadczenie i dołączyć do Zespołu ciekawych ludzi, wyślij CV lub odwiedź nas w fabryce koło Obornik.

CV wysyłaj wraz z zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych na adres: praca@pozbud.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

POZBUD T&R S.A. jest jednym z największych w Polsce producentów okien i drzwi drewnianych, drewniano-aluminiowych i aluminiowych. Posiadamy bardzo nowoczesne zakłady produkcyjne w Słonawach pod Obornikami i pod Toruniem. Okna i drzwi sprzedajemy w Polsce oraz Europie i USA. Skupiamy się na zapewnieniu wysokiej jakości produktów i satysfakcji klienta. Na nasze produkty udzielamy nawet 30 lat gwarancji. Dołącz do nas.