Technolog Drewna

W związku z dynamicznym rozwojem firmy POZBUD T&R  S.A., lidera w produkcji stolarki otworowej, zatrudnimy do Działu Technologicznego

Technologów Drewna
Miejsce pracy: Słonawy (Oborniki, woj. wielkopolskie)

  • Opis stanowiska:
    - przygotowywanie rysunków dla Działu Produkcji,
    - organizacja i optymalizacja procesów produkcyjnych,
    - kontrola zleceń produkcyjnych pod względem merytorycznym,
    - uczestniczenie w badanach i rozwoju produktów.

  • Wymagania:
    - wykształcenie wyższe na kierunku Technologia Drewna,
    - znajomość programu AutoCAD,
    - minimum trzyletnie doświadczenie w przemyśle drzewnym,
    - kreatywność i zdolność do twórczych działań,
    - analityczne myślenie i samodzielność w działaniu.

  • Oferujemy:
    - umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    - pakiet szkoleń,
    - narzędzia niezbędne do pracy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV ze zdjęciem oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych na adres: krzysztof.laskowski@pozbud.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.