Technolog działu drzwi zewnętrznych POZBUD

Zatrudnimy Technologa działu drzwi zewnętrznych POZBUD

Miejsce pracy:
Fabryka okien i drzwi POZBUD T&R S.A. w Słonawach k. Obornik Wlkp. (Słonawy 33).

Stanowisko: Technolog działu produkcji POZBUD

Zakres obowiązków:

  1. Projektowanie stolarki w programie COBUS.

  2. Tworzenie rysunków technicznych stolarki na potrzeby produkcji.

  3. Opracowywanie danych technicznych stolarki otworowej.

  4. Wsparcie w zarządzaniu produkcją.

Wymagania:

  1. Znajomość rysunku technicznego.

  2. Umiejętność pracy w programie COBUS będzie atutem (oferujemy jednak możliwość szkolenia).

  3. Znajomość rozwiązań technicznych stosowanych w stolarce otworowej.

  4. Dokładność w wykonywaniu obowiązków zawodowych.

Oferujemy:

  1. Stabilną i ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku i międzynarodowym zasięgu działania.

  2. Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

  3. Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, wyślij CV z zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych na adres: praca@pozbud.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

POZBUD T&R S.A. jest jednym z największych w Polsce producentów okien i drzwi drewnianych, drewniano-aluminiowych i aluminiowych. Posiadamy bardzo nowoczesne zakłady produkcyjne w Słonawach pod Obornikami Wlkp. i pod Toruniem. Okna i drzwi sprzedajemy w Polsce oraz Europie i USA. Skupiamy się na zapewnieniu wysokiej jakości produktów i satysfakcji klienta. Na nasze produkty udzielamy nawet 30 lat gwarancji. Dołącz do nas.